צעיר טבע למוות במקווה בבני ברק - הוריו תובעים פיצויים

שלומי קטלן ז"ל הגיע עם למקווה בבני ברק בחמש לפנות בוקר בשעה שהבלן האחראי לא נמצא במקום, ובחלוף מספר דקות נמצא מחוסר הכרה ע"י חברו. צוות מד"א קבע את מותו. המשפחה תובעת פיצויים

מערכת השקעות משפטיות


שלומי קטלן ז"ל, 32, הגיע עם חברו לפני כחמש שנים לאחד המקוואות בבני ברק בשעת בוקר מוקדמת, לאחר שהשתתף בשיעור תורה בבית סמוך. הבלן האחראי התפלל באותה העת בבית כנסת ולא היה במקום. לאחר שהתפצלו לחללים שונים בתוך מתחם המקווה, חברו של שלומי גילה אותו כשהוא מחוסר הכרה וראשו שקוע בתוך המים. עוברי אורח ששמעו את זעקותיו הזעיקו את צוות מד"א, שבתחילה התקשו להכניס למקום את ציוד ההחייאה החיוני והאלונקה בשל שער הברזל הסגור, המאפשר כניסת אדם אחד בכל פעם באמצעות מטבעות או כרטיס מגנטי. כך חלפו להן דקות יקרות נוספות. בסופן, הצוות הרפואי קבע את מותו של שלומי ז"ל.


המקרה הטרגי של שלומי קטלן ז"ל, קשה במיוחד. ע"פ הנטען, שרשרת מחדלים הביאה למותו. באמצעות באת כוחם, עו"ד שירה פינקלשטיין, פנתה משפחתו של שלומי ז"ל לחברת השקעות משפטיות בבקשה לכיסוי עלויות התביעה. החברה נעתרה לבקשתם וכיסתה בין השאר את עלות חוות הדעת הרפואית, בה נכתב כי "לו הבלן היה במקום כפי שהיה צריך להיות, היה בסבירות גבוהה מונע את הפטירה בכך שהיה מסייע למנוח בדקות השניות של המצוקה - ומציל את חייו".


התביעה, שנחשפה לאחרונה באתר מאקו, הוגשה לבית משפט. אנו נעמוד לצד התובעים ועו"ד פינקלשטיין לכל אורך ניהול ההליך, ומקווים שבסופו תזכה המשפחה לפיצוי שיהיה בו כדי להקל מעט על סבלם הכבד.

בחזרה למגזין
בחזרה לעמוד הבית