פעוטה בת 8 חודשים נבדקה במרפאה, שוחררה ומתה בלילה

תביעה נגד המרפאה: לאחר שסבלה מחום, מיה הפעוטה נלקחה ע"י אמה רחל לבדיקה במוקד "טרם" ומשם שוחררה לביתה. בחלוף זמן קצר החמיר מצבה ומיה נפטרה. התברר כי סבלה מזיהום שניתן היה לגלות. צפו בראיון עם האם ב"כאן 11"

מערכת השקעות משפטיות


בתחילת 2019 הגיעה רחל דהרי עם בתה מיה בת השמונה חודשים לרופא המשפחה בקופת החולים, וסיפרה כי לילדה יש חום גבוה שמסרב לרדת. הרופא נתן לרחל מרשם לקבלת משחה לאדמומיות שהיה לבתה בפנים ושלח אותה לביתה. לאחר יומיים שבהם לא ירד חום גופה, הגיעה למרפאת "טרם" בראש העין. שם, למרות שנערכו לתינוקת שתי בדיקות דם, לא הבחינו בזיהום שעלול להביא למותה. מיה שוחררה לביתה ונפטרה בחלוף מספר שעות.


הלוואי שהמקרה הטרגי של מיה דהרי ז״ל לא היה בא לעולם. אוּלם משנפטרה מיה הפעוטה בנסיבות בלתי מתקבלות על הדעת, אנו בהשקעות משפטיות חשנו מחויבים לעמוד לצד משפחתה.


באמצעות בא כוחם, עו"ד אופיר בן משה, פנו ההורים לחברת השקעות משפטיות לצורך כיסוי עלויות התביעה, ונענו בחיוב. חוות הדעת שצורפה לתביעה קבעה כי ״לו הייתה מקבלת טיפול מתאים - בסבירות גבוהה מאוד מותה היה נמנע״.


המקרה של משפחת דהרי נחשף בימים האחרונים בתכנית "האזרח גואטה" בתאגיד השידור כאן, ואנו מודים להם וליגאל גואטה על החשיפה המשמעותית. הסרטון מתוך התכנית "האזרח גואטה" בהפקת טושוט הפקות ובאדיבות תאגיד השידור ״כאן״.


צפו בתכנית המלאה:

https://kanapi.media.kan.org.il/Players/ByPlayer/V1/ipbc/S0290227_1/HLS


עו"ד אופיר בן משה
בחזרה למגזין
בחזרה לעמוד הבית