סקר: 82% מעו"ד ויתרו על תיקים בשל קשיים כלכליים של הלקוח

סקר חדש שפורסם החודש בארה"ב מגלה כי רובם המוחלט של עורכי-הדין נאלצו לוותר על תיקים טובים, ואלו שהשתמשו בגופים להשקעות בהליכים משפטיים – יעשו זאת שוב

מערכת השקעות משפטיות

עד כמה משמעותי מעמדו הסוציו-אקונומי של התובע, בבואו להגיש בקשה לפיצוי כספי בבית המשפט? סקר שפורסם החודש בארה"ב מלמד כי רובם המוחלט של עורכי הדין (82%) הודו שנאלצו לוותר על תיקים טובים בשל קשיים כלכליים של הלקוח, שלאורם לא הייתה ביכולת הלקוח להגיש תביעה.


הסקר, שמתמקד בעולם ההשקעות בהליכים משפטיים, מעלה נתונים מרתקים נוספים: 98% מעורכי הדין שהשתמשו בגופים להשקעות בהליכים משפטיים הצהירו שיעשו כך שוב, 99% מעורכי הדין אמרו כי עבודה לצד משקיע אמין היא "הכרחית" ו"חשובה ביותר", ו-66% מכלל עורכי הדין שטרם השתמשו בגופים להשקעות בהליכים משפטיים אמרו שבכוונתם לעשות זאת בקרוב מאוד.


"השקעות משפטיות עוזרת לתובעים, באמצעות עורכי דינם, להגיש את התביעה החזקה ביותר לבית המשפט, ללא סיכון כספי", כך מסר מייסד חברת השקעות משפטיות, עו"ד אוהד גרינוולד. "בעזרת השקעות משפטיות עורכי הדין יכולים לייצג ביותר תיקים, ולמקסם את שכר הטרחה בכל תיק. אל תוותרו על תיקים טובים, ואל תוותרו על שכר טרחה מקסימאלי בכל תיק".


עו"ד אוהד גרינוולד. צילום: יח"צ

קישור לסקר המלא: https://www.alm.com/press_release/98-of-lawyers-who-previously-used-litigation-funding-would-do-so-again-survey-finds/

בחזרה למגזין
בחזרה לעמוד הבית