התסחיף הריאתי לא אובחן - ביה"ח ישלם פיצוי

תובעת בת 39 הגיעה לביה"ח עם תסמינים רפואיים שהצריכו בדיקה מעמיקה, אך שוחררה לביתה. מספר ימים לאחר מכן התמוטטה, ובבדיקה מאוחרת התברר כי סבלה מתסחיף ריאתי. ביה"ח ישלם סכום משמעותי כפיצוי

מערכת השקעות משפטיות

לפני מספר שנים, בהיותה בת 39, הגיעה ק' למיון בית-החולים לאחר ארבעה ימים שבהם סבלה מכאבים ברגלה השמאלית. למרות התסמינים המחשידים שהיו אמורים לעלות מבדיקתה, צוות בית-החולים לא אבחן את פקקת הורידים (DVT) שממנה סבלה ק' - וכך, היא שוחררה לביתה ללא טיפול נאות.


מספר ימים לאחר מכן, ק' הובהלה לבית-החולים לאחר שאיבדה את הכרתה. בבית החולים התברר כי היא סבלה מתסחיף ריאתי אשר הצריך טיפול רפואי אינטנסיבי. לאחר למעלה משבוע באשפוז, שוחררה ק' לביתה.


למרות זאת, אירוע רפואי זה צפוי ללוות ולהגביל את ק' בשנים הקרובות במגוון סיטואציות - ישיבה ממושכת, טיסות, נסיעות וניתוחים. בנוסף לכל אלו, ק' נאלצה לעבור בגיל 40 כריתת רחם.

לאחר שלא עלה בידה לממן את חוות הדעת הרפואית אשר תתמוך בגרסתה, פנתה ק' באמצעות עו"ד חזי רובין לחברת השקעות משפטיות, אשר כיסתה עבורה את חוות הדעת ואת יתר עלויות התביעה.

לאחר למעלה משנה בה נוהל ההליך, התביעה הסתיימה לאחרונה בהצלחה כאשר נקבע שק' זכאית לפיצוי כספי משמעותי, אשר אולי יהיה בו כדי לפצות מעט על הסבל שחוותה.

אנו מאחלים לק' בריאות שלמה, ומבטיחים להמשיך לעמוד לצדה - ולצד יתר התובעים אשר משתמשים בשירותינו - בהמשך הדרך.
בחזרה למגזין
בחזרה לעמוד הבית