הפעוט נפל ממגלשה ונפצע - ההורים הגישו תביעה

בן שנתיים שטייל עם הוריו בפארק לאומי באזור ירושלים נפל ממגלשה ונפצע בראשו, כעת הוריו תובעים פיצויים מרשות הטבע והגנים. התביעה הוגשה במימון חברת השקעות משפטיות

מערכת השקעות משפטיות

מגלשת משחקים קטועה בפארק לאומי הביאה לנפילתו של תינוק בן שנתיים. הפעוט נחבל בראשו, חבלה אשר גרמה לאפילפסיה ולנכות של 100% שמתבטאת בפרכוסים תדירים, עיכוב שפתי ובעיות קשב וריכוז.


באמצעות עורכי הדין ישר יעקובי ובוריס לויאב, באי כוחם, פנו הורי הפעוט לחברת השקעות משפטיות בבקשה לכיסוי הוצאות ניהול ההליך המשפטי, שלא היה ביכולתם לממן. השקעות משפטיות כיסתה את כל עלויות התביעה, ביניהן חוות הדעת הנוירולוגית, בה נקבע כי הפעוט מצוי בסיכון גבוה לפגיעה ביכולות הקוגנטיביות ולבעיות פסיכיאטריות. בחוות הדעת ההנדסית, שגם עלותה כוסתה ע"י השקעות משפטיות, נקבע כי "אין ספק שאילו נעשתה בדיקה חודשית ויזואלית, היה הבודק פוסל את המתקן. היה צורך לרפד את הקרקע על מנת לבלום את הנפילה".


כשבאמתחתם חוות דעת אלו הגישו לאחרונה עורכי הדין תביעה לפיצויים לבית המשפט המחוזי בת"א, אשר בו תתברר חומרת הטענות. סיפור התביעה נחשף בעיתון "מעריב".

אנו מאחלים לתובעים ולעורכי דינם הצלחה בהליך ומקווים יחד איתם לצדק ולנחת רוח. אנו מבטיחים לעמוד לצידם – ולצד יתר התובעים אשר משתמשים בשירותינו – לכל אורך הדרך.בחזרה למגזין
בחזרה לעמוד הבית