האסון בלידה הסתיים בתביעה

בת 29 שהגיעה תחת כאבים לחדר היולדות טוענת: "חיברו אותי למוניטור אחרי 42 דקות, בתי מתה בגלל רשלנות". השקעות משפטיות העמידה לרשותה את המימון הדרוש להגשת התביעה

מערכת השקעות משפטיות

טרגדיה שחוותה יולדת בת 29 מגיעה כעת, בעקבות תביעתה, לפתחו של בית המשפט, לאחר שהתינוקת שלה מתה בעת הלידה. הסיפור הקשה התרחש לפני ארבע שנים ונחשף כעת ב"ידיעות אחרונות".


תביעתה של האישה ובעלה, שניהם אזרחים אריתאים, הוגשה במימון השקעות משפטיות, אשר כיסתה את עלויות חוות הדעת הרפואיות שצורפו אליה.


בתביעה נטען שהאישה, שהייתה בשבוע ה-55 להריונה, הגיעה למיון יולדות עם צירי לידה כשהיא סובלת מכאבים. בעלה ביקש מספר פעמים מהצוות הרפואי לבדוק את אשתו, ולדבריו רק 42 דקות לאחר שהגיעה חוברה היולדת למוניטור. לאחר שהמוניטור הראה כי כצב הלב של העובר לא תקין, הובהלה האישה לחדר ניתוח, שם יילדו את התינוקת בניתוח קיסרי – אשר בסופו התברר שלא שרדה את לידתה.


בתביעה, שהוגשה באמצעות עו"ד ענת גוטמן ממשרד גוטמן אמיר, נטען כי על הצוות היה לחבר את האישה דקות ספורות לאחר הגעתה למיון היולדות. "אנו מאמינים בתובעת ובעורכי הדין, ונמשיך לעמוד לצידם לאורך הדרך עד לקבלת הפיצוי המקסימלי – בתקווה שיהיה בכך כדי לעשות צדק ולסייע, ולו במעט, לתובעת ולבני המשפחה", מסר מנכ"ל השקעות משפטיות, עו"ד אוהד גרינוולד.

קישור לכתבה המלאה: https://m.yediot.co.il/Articles/5588699

בחזרה למגזין
בחזרה לעמוד הבית