בת 65 סבלה מכאבי ראש, הושארה ללא השגחה ונפטרה בביה"ח

מנהל משק בית מלון בת 65 פונתה לביה"ח לאחר שלא חשה בטוב. שעה לאחר שביצעה בדיקה, מצאה אותה אחות כשהיא ללא דופק, ומותה נקבע. השקעות משפטיות נשאה בעלויות התביעה

מערכת השקעות משפטיות

בשעות הבוקר של יום עבודה שגרתי החלה ל', מנהלת משק בית מלון בת 65, לחוש שלא בטוב, ופונתה לבית חולים במרכז הארץ.


עם קבלתה בחדר המיון בשעה 8:00 ציינו אנשי הצוות הרפואי כי ל' הגיעה לביה"ח בשל כאבי גב המלווים ברגל רדומה. הם החלו בביצוע בדיקות שונות, תוך מתן טיפול תרופתי ראשוני. בשעה 11:00 ביצעה ל' צילום חזה, שלא פוענח מיידית. לא ברור כיצד נמשך הטיפול הרפואי לאחר מכן. כל שידוע הוא כי בשעה 12:00 ל' נמצאה ע"י אחות כשהיא ללא דופק, ולאחר שניסיונות ההחייאה לא צלחו – נקבע מותה.

עו"ד רותם אלוני דוידוב

באמצעות באת כוחם, עו"ד רותם אלוני דוידוב, פנו בני משפחתה של ל' ז"ל להשקעות משפטיות בבקשה לכיסוי עלויות התביעה, ונענו בחיוב. החברה מימנה בין השאר חוות דעת רפואית, בה נקבע כי "מצבה של המנוחה חייב טיפול דחוף. היה על רופא פנימאי לבדוק את המנוחה ולא להותיר אותה ללא השגחה במשך שעות ארוכות. ניהול תקין של הטיפול היה מאפשר בסבירות גבוהה לאתר את ההתדרדרות במצבה, ולמנוע את פטירתה". חוות דעת זו צורפה לתביעה, שהוגשה לאחרונה לביהמ"ש.


ל' ז"ל הייתה בת 65 במותה - אישה נמרצת שעבדה במשרה מלאה, ותקופת חיים ארוכה ומשמעותית הייתה עוד לפניה. נסיבות מותה הטרגי נותרו עלומות, אך אנו בהשקעות משפטיות נעמוד לצד משפחתה ועורכת דינם עד לקבלת פיצוי כספי הוגן, שלעולם לא יוכל להחזיר את ל' ז"ל, אך אולי יהיה בו כדי לפצות במעט על הטרגדיה שפקדה אותם.


בחזרה למגזין
בחזרה לעמוד הבית