השקעות משפטיות מציעה אפיק השקעה ייחודי, ללא קורלציה וחסין מפני התנודתיות בשוק ההון, בעל תשואה מוערכת גבוהה ובסיכון נמוך.

 

השקעות משפטיות משלבת בין איתנות עולם המשפט לבין המעוף של עולם ההשקעות. המודל העסקי של החברה מבוסס על ביצוע השקעות קטנות ובינוניות רבות, בחיתום מקצועי והדוק - שילוב המבטיח חלוקת סיכונים רחבה בהרבה מהמקובל באפיקי ההשקעה האחרים.

 

מודל התמחור של השקעות משפטיות ייחודי, שכן הוא מבוסס על הסכום המושקע בפועל, ללא קשר לגובה הפיצוי לתובע (בניגוד לחברות אחרות בעולם, המתבססות על אחוזים מהתיק) – והוא משתנה בין סוגי ההשקעות שמציעה החברה, בהתאם לסיכון ולמח"מ של כל מוצר.

 

 

כל אלה, יחד עם מנגנוני ההגנה של השקעות משפטיות, צפויים להניב תשואה משמעותית על הסכומים המושקעים.

Asset 5500.png

מנגנוני ההגנה למשקיע

כיצד מבוצעת ההשקעה בפועל?

Asset 1.png

שאלות ותשובות למשקיעים

מהם תנאי ההשקעה?


הכספים המושקעים יושקעו בתביעות (להוציא דמי ניהול והקמה חד-פעמיים), והמשקיע יהיה זכאי לתשואה הראשונה, המבוססת על גובה ההשקעה המלאה וזמן הימשכות התביעות. רק כאשר תושג עבור המשקיע תשואת היעד, תקבל השקעות משפטיות את יתרת הרווח.
איך הכסף שלי מוגן?


כספי ההשקעה מועברים ע"י המשקיע ישירות לחשבון הנאמנות של השקעות משפטיות, וממנו מועברות לתובעים. כספי הנאמנות שייכים רק למשקיעים, תמיד ובכל מקרה, ולא להשקעות משפטיות, שאינה יכולה לעשות בהם דבר זולת השקעתם בתביעות.
על כמה תביעות מפוזרת כל השקעה?


השקעות משפטיות משקיעה את כספי המשקיעים בשיטת "סלים" מיוחדת, פרי פיתוח מומחי המשפט והכלכלה שלה, אשר כוללים עשרות תביעות בכל סל.
מתי ואיך אקבל בחזרה את ההשקעה?


אחת לרבעון, השקעות משפטיות מחלקת את הכספים שהתקבלו מהתביעות שהסתיימו מתוך סל התביעות של המשקיע (באפשרות המשקיע לבקש למחזר את הכספים, כך שיושקעו בסל חדש, ובכך להגדיל את תשואתו באופן משמעותי). כל ההכנסות מהתביעות יחולקו חזרה למשקיעים, עד שאלה קיבלו את כל השקעתם בחזרה, בתוספת לתשואת היעד המבוססת על זמן הימשכות התביעות, ורק לאחר שתושג למשקיע תשואת היעד, תהיה השקעות משפטיות זכאית לחלקה. למעלה מ-90% מהחזר ההשקעה למשקיע צפוי בתוך 30 חודשים בממוצע.
באיזה תביעות אתם משקיעים?


נכון להיום, השקעות משפטיות מתמחה בהשקעות בתביעות נזיקין (נזקי גוף – לרבות רשלנות רפואית ותאונות דרכים, נזקי רכוש, תביעות ביטוח ועוד). בתביעות אלה, שכר טרחת עורכי הדין נגזר מהצלחה בתיק בלבד, ולפיכך ההשקעה מיועדת לכיסוי הוצאות המשפט הנלוות של התובע – אגרות וערובה, חוות דעת מומחים, שכר מגשרים וכל הוצאה רלוונטית נוספת. בתביעות הכוללות פגיעה גופנית קשה, השקעות משפטיות מציעה לכסות גם את הוצאותיו האישיות/רפואיות של התובע לאורך התביעה.
האם המשקיע יכול לדעת באיזה תביעות הוא השקיע?


בהחלט. עם זאת, מכיוון שמרבית התביעות כוללות מידע חסוי, השקעות משפטיות מאפשרת למשקיעים קבלת מידע כללי, ללא פרטים מזהים של התובע.
איך אתם בוחרים באיזה תביעות להשקיע?


כל בקשה לקבלת השקעה מועברת ישירות לוועדת ההשקעות שלנו, לה ניסיון משפטי מצטבר של למעלה מ-100 שנים, ידע וניסיון חסרי-תקדים, הכוללים טיפול באלפי תביעות. רק תביעות שאושרו ע"י ועדת ההשקעות שלנו יזכו להשקעה.
בכמה תביעות השקעתם עד כה?


השקעות משפטיות מגייסת ומשקיעה מיליוני שקלים בכל שנה, המחולקים על פני מאות תביעות. הפיזור רחב, וסיכויי התביעות טובים מאוד.
מי המשקיעים שעומדים מאחוריכם? האם גם עורכי דין יכולים להשקיע?


השקעות משפטיות מגייסת כספים ממשקיעים פרטיים, ולמעשה מהציבור כולו, בסכומים החל מ-100,000 ש"ח למשקיע ומעלה. חלק מהמשקיעים שלנו הם גם עורכי דין, ובהם כאלו העוסקים בנזיקין.